מכירות:   077-7296398  דלקוב

ארונות הזזה  מעוצבים – זזים עם הקצב

כולנו זקוקים לארונות טובים בבית, כאלה שנוכל לאפסן בהם ביתר קלות את הבגדים שלנו, את הנעליים, התיקים, המזוודות וחפצים נוספים, וגם את שלל הזיכרונות שאותם חפצים אוצרים בחובם. בימים עברו, ארונות נתפשו כסתם עוד רהיט, אך עם השנים ענף הארונות התפתח מאוד וכיום ברור לכל שארון הוא הרבה יותר מחפץ שכל תכליתו היא אפסון.

כיום, ארונות מהווים חלק בלתי נפרד מן הדקורציה הכוללת של הבית, נוסף על תפקידם הראשוני – שמאפשר לנו לעשות סדר בכל חלל ומרחב הנמצאים בבית. מסיבה זו, לא נדיר למצוא ארונות הפזורים בחללים רבים ברחבי הבית, חללים בהם הם משתלבים היטב וכמובן ממשיכים לספק לנו את האפשרות לאפסן בכל רגע נתון כל חפץ שנרצה.

היום ארונות הינם חלק בלתי נפרד מהדקורציה הכללית של החדר בו הם נמצאים ולכן אין ספק שחשוב מאוד לשים דגש על עיצובם. חברת "דלקוב", הינה חברה מובילה לייצור ארונות בגדים בכל גודל ולכל מרחב. החברה מייצרת מגוון סוגים של ארונות בגדים, ביניהם ארון עם דלתות פתיחה, ארון דלתות הזזה ועוד.

מתאים לכל חלל

כיום, ארונות הזזה מעוצבים הם מצרך מבוקש מאוד עבור חדרי שינה מסיבה פשוטה אחת: ארונות שכאלו חוסכים מקום רב, שכן דלתותיהן אינן נפתחות אל תוך חלל החדר אלא נעות הצדה על גבי מסילות הקבועות בתחתית הארון. כך ניתן לפתוח את דלתות הארון אפילו אם בחדר ישנם רהיטים שעומדים בסמוך לו וליהנות מניצול מלא של החלל. לאור כל זאת, אין ספק כי ארונות שכאלו מתאימים מאוד לחללים קטנים; זאת גם משום שהם נראים חלק אינטגרלי מן החלל ומשתלבים בו בצורה אופטימאלית וגם, כאמור, בזכות דלתות הארון אשר אינן נפתחות כלפי חוץ, וכך חוסכות מקום יקר נוסף.

ארון דלתות הזזה הוא פתרון נוח גם לחדרי ילדים; אם תבחרו למקם בחדר הילדים ארון בעל דלתות רגילות, לבחירה זו יתלווה חשש מתמיד שילדיכם יקבלו מכה מפינת הדלת. ארון דלתות הזזה מונע כל חשש לפציעות מסוג זה ומהווה רהיט בטוח ונוח לשימוש בחדרי ילדים.

הבחירה הנכונה

כפי שניתן להבין, ארון דלתות הזזה הוא פתרון אידיאלי עבור חדרים רבים. בחברת "דלקוב" תמצאו מגוון רחב של ארונות הזזה מעוצבים ויפהפיים, שיתאימו לכל מטרה וסגנון. אז אם גם אתם נמצאים בעיצומו של תהליך עיצובי הקשור לחדרי השינה בבית – בין אם מדובר בעיצובם מחדש ובין אם מדובר בעיצוב המתחיל מאפס – ארון דלתות הזזה הוא הבחירה הנכונה; הוא פרקטי, נוח וחוסך הרבה מקום וכל זה עוד לפני שאמרנו מילה על העיצובים המקסימים של חברת "דלקוב", עיצובים שלעולם לא יצאו מהאופנה.

לקבלת מידע נוסף אודות ארון הזזה מכל סוג ובכל עיצוב – פנו אל מומחי הבית של דלקוב ותיהנו מכל היתרונות!

 

דלקוב | ארונות הזזה | ארונות קיר | חדרי ארונות | ארונות כנף | ארונות מודפסים | פרוייקטים | דלקוב באח הגדול | מידע ומאמריםסניפים | צור קשר | מפת אתר

דלקוב ארונות - הארון עם הפתרון, סניף ראשי: החרושת 23, אור יהודה, טלפון שירות לקוחות: 08-9201397/8, טלפון מכירות: 077-7296398