צור קשר חדרי ארונות ארונות בגדים ארונות הזזה ארונות עמוד הבית
 
 

ארונות הזזה - הפתרון הנכון

אם עברתם דירה לדירה שבה לא קיים חדר ארונות בצמוד לחדר השינה, סביר להניח שבתוך החדר עצמו ישנה נישה המיועדת להצבתו של ארון בגדים. אחרי הכול, ממש כמו שבית צריך מרפסת, הרי שכל חדר שינה צריך ארון, כדי לאפשר לדייריו נוחות מרבית. היום ענף הריהוט לבית התפתח בצורה מדהימה, ומציע שפע של אפשרויות ריהוט לכל החדרים, כולל ארונות לחדרי שינה. למעשה, היום ישנן חנויות ייעודיות המשווקות ארונות לחדרי שינה, ואם תיכנסו אליהן, סביר מאוד להניח שמה שיתפוס את עיניכם יהיה העובדה, שרוב הרהיטים שתראו בהן יהיו ארונות הזזה.

 

כל היתרונות בארון אחד

לא בכדי נבחרו ארונות הזזה להיות הארונות המועדפים על ידי הציבור הרחב ליישום בחדר השינה שלהם. יש להם יתרונות רבים על שאר סוגי הרהיטים, וביניהם:

 

התאמה לכל גודל – ניתן להציב ארון הזזה גם בחדרים שאינם גדולים. חברות המתמחות בייצור ארונות הזזה יספקו לכם את הארון בדיוק במידות הדרושות, שיאפשרו לכם להשתמש בו בנוחות. יתרון זה מאפשר לכם גם ניצול מקסימלי של השטח, שכן תוכלו להציב את הארון גם במרחק קטן מהמיטה או מהשידה ללא חשש מפגיעה בהן כתוצאה מפתיחת דלתות הארון.

 

סידור פנימי מותאם אישית – הזמנת ארונות הזזה מאפשרת לכם ליהנות מהאפשרות לעצב את הארון בדיוק על פי צורכיכם. כך למשל, אם יש ברשותכם בגדים רבים המצריכים תלייה, תוכלו לבצע של ארון שרוב שטחו מיועד לתליית בגדים, ואשר רק בחלק קטן ממנו מוצבים מדפים; במידה שאתם מעוניינים לאחסן בגדים תחתונים ואקססוריז במגירות, תוכלו לבקש לתכנן עבורכם ארון הזזה שיכלול הרבה מאוד מגירות. בעצם, כאשר מדובר בייצור ארונות הזזה כמעט הכול פתוח, וכל אחד יכול לתכנן את הארון שלו על פי צרכיו והעדפותיו.

 

עיצובים מרהיבים – כמובן שכשמדובר בארון שצריך להיות מוצב בחדר השינה שלכם, חשוב מאוד לשים דגש גם על העיצוב שלו. גם בתחום זה יש לאותם ארונות הזזה מדוברים יתרונות רבים, משום שהיום ניתן לייצר אותם לא רק מעץ בצבע אחד שיוצר מראה מעט משמים, אלא ממספר חומרים המשולבים ביניהם, כגון עץ עם זכוכית בצבעים שונים ו/או עם הדפסים שונים, עץ עם בדים (בדי PVU) בעיצובים מגוונים ועוד.

 

מתקנים ואביזרים – ארונות הזזה יכולים לכלול מגוון מתקנים ואביזרים שיעזרו לכם לשמור על הסדר בארון ויקלו עליכם למצוא דברים, ביניהם מתקן ייעודי לתליית מכנסיים, מתקן תלייה לחגורות, מגירה נשלפת לנעליים ועוד.

 

דלקוב – המומחים לשירותכם

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים ארונות הזזה איכותיים שישמשו אתכם לאורך זמן וללא תקלות, מומלץ מאוד לרכוש אותם רק מחברה המתמחה בייצורם ואשר יש לה ותק וניסיון רבים בתחום – כלומר, מומלץ לרכוש אותם מדלקוב. לחברה ניסיון של עשרות שנים בייצור ארונות הזזה בסגנונות שונים ובעיצובים שונים, והיא מספקת עם הארון תעודת אחריות מקורית, שעליה מופיע מספר טלפון ליצירת קשר בכל מקרה של בעיה או תקלה במנגנונים השונים של הארון או בחלקיו.

 

אנו מתחייבים לכך, שאם תחליטו לרכוש ארונות הזזה בדלקוב, תקבלו מוצר איכותי ועמיד, שישרת אתכם לאורך זמן. 

 

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.